Stolik do manicure z wbudowanym pochłaniaczem pyłów powstał z potrzeby ochrony zdrowia właścicielki studia urody Lejdis

Opinia pani Joli, właścicielki Studia Urody Lejdis z Zakrzowa gm. Niepołomice

"Użytkuję stolik do manicure Bianca od niespełna 2 lat. Początkowo pracowałam na prototypie który na moje potrzeby został skonstruowany przez męża. Jestem alergikiem, nie mogę wykonywać hybryd dlatego ponad 2 lata temu zrezygnowałam z wykonywania manicure hybrydowego. Po szkoleniu zajęłam się manicure tytanowym, niestety szybko okazało się, iż również nie mogę go wykonywać gdyż pojawił się uporczywy kaszel i katar, który nie ustępował. Po dłuższej przerwie w pracy na urlopie zorientowałam się, że jestem zdrowa i nic mi nie dolega.

Następne wersje stolika do manicure były coraz doskonalsze. Obecnie w stolikach zastosowane są bardzo wydajne i jednocześnie ciche wentylatory, a komfort pracy znacząco się poprawił. Wykonywanie manicure tytanowego jest obecnie dla mnie czystą przyjemnością. Nie muszę już sięgać po żadne maski i okulary próbując chronić się przed pyłem i zapachami.

Ten stolik jest idealnym rozwiązaniem dla manicurzystek wykonujących manicure tytanowy Po dwuletnim użytkowaniu z pewnością mogę stwierdzić iż wykonywanie manicure tytanowego jest całkowicie bezpieczne."

Gorąco polecam stolik do manicure Bianka

Kontakt: Studio Urody Lejdis - facebook page & Website: Lejdis

Galeria:


stolik do manicure z pochłaniaczem pyłu w salonie lejdis

stolik do manicure z filtrem węglowym w salonie lejdis

filtr zapachów i pochłaniacz w stoliku do manicure w salonie lejdis

pochłaniacz pyłu wbudowany w blat stolika do manicure w salonie lejdis