Stolik do manicure
 • »
 • Regulamin

Niniejszy regulamin określa warunki obowiązujące w sklepie internetowym Manicure Systems.1.DANE FIRMY:

 • Manicure Systems - Mirosław Garycki
 • Zakrzów 135, 32-003 POLAND
 • mail: office@manicuresystems.com
 • Tel.: +48 601 271 687
 • NIP: 683-100-03-07
 • REGON: 350682184

Warunki i zasady regulaminu obowiązują na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Sklep internetowy Manicure Systems. jest oparty na asortymencie firmy Manicure Systems z siedzibą w Zakrzowie 135 gm. Niepołomice.

Realizacja zamówień w sklepie Manicure Systems. odbywa się na zasadach określonych w poniższym regulaminie.

2. Zasady składania zamówień i zasady realizacji zamówień w sklepie internetowym Manicure Systems.

 1. Złożenie zamówienia w sklepie Manicure Systems akceptacji niniejszego Regulaminu oraz wypełnienie pól formularza, oznaczonych jako wymagane.
 2. Z oferty w sklepie Manicure Systems. może korzystać każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą.
 3. Zamówienia składać można całą dobę każdego dnia roku natomiast ich realizacja odbywa się w godzinach: od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00, Manicure Systems nie realizuje zamówień w Święta oraz w inne wyznaczone przez Manicure Systems dni.
 4. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski.
 5. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie przez Manicure Systems danych Kupującego niezbędnych do celów reklamy, badania rynku oraz badania zachowań i preferencji usługobiorców z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez sprzedawcę. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych a w razie stwierdzenia ich niezgodności ze stanem faktycznym ma prawo do ich poprawienia. Zmianę danych Klient winien zgłosić na piśmie w siedzibie Manicure Systems lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres office@manicuresystems.com
 6. Klient dokonując zakupu w sklepie internetowym, bądź składając zamówienie drogą telefoniczną lub mailową zawiera z firmą Manicure Systems, będącą dostawcą towarów umowę następującej treści: Do dokonania dostawy towarów w rozumieniu art.19a Ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (VAT) dochodzi w dniu dostawy towarów, który jest określony przez firmę Manicure Systems na fakturze sprzedaży.
 7. Manicure Systems zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień złożonych na nieprawidłowo wypełnionym formularzu, wzbudzających wątpliwości osoby przyjmującej zamówienie lub takich, których nie uda się potwierdzić oraz zamówień składanych przez Klientów, którzy nie przestrzegają zasad niniejszego regulaminu. Manicure Systems zastrzega sobie prawo do anulowania w/w zamówień.
 8. Fakt złożenia przez Klienta zamówienia zostanie potwierdzony przez system automatycznie drogą elektroniczną. Manicure Systems nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnego e-mail'a, który uniemożliwi potwierdzenie zamówienia w/w drogą.
 9. Klient ma prawo anulować zamówienie dla dla części zamiennych oraz mebli z kolorze białym, nie później niż 1 dzień przed wyznaczoną datą realizacji zamówienia.
 10. Późniejsze anulowanie zamówienia lub też nieuzasadniona odmowa jego przyjęcia, nieobecność Klienta w wyznaczonym miejscu dostawy, traktowane jest jako naruszenie zasad niniejszego regulaminu.
 11. Zamówienia dostarczane będą pod wskazany przez Klienta adres. W przypadku gdy Klient nie poda adresu do faktury innego niż w zamówieniu, faktura będzie wystawiona na adres z zamówienia
 12. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji który może wynosić od 3 dni do 4 tygodni
 13. Dostawy na terenie Polski są realizowane za pośrednictwem firmy firmy DHL lub Poczty Polskiej lub wybranego przez Klienta po uzgodnieniu z Pracownikiem Manicure Systems. Kurier wybierany jest przez Pracownika Manicure Systems lub przez Klienta na wyraźną jego prośbę. W takim przypadku Klient może być obciążony kosztami transportu i dostawy zależnie od stawek wybranego przez klienta spedytora.
 14. Koszt dostawy zgodny jest wyliczony automatycznie na naszej stronie sklepu. W przypadku przesyłek łączonych firma Manicure Systems nalicza stawkę za transport dla największego elementu
 15. W wypadku nieobecności Klienta pod wskazanym adresem dostawy Klient zostanie obciążony kosztami transportu nie zrealizowanego zamówienia.
 16. Należy sprawdzić towar w obecności kuriera. Jeśli towar został uszkodzony w transporcie, należy spisać protokół szkody z kurierem i niezwłocznie powiadomić Manicure Systems o wystąpieniu takiej sytuacji.
 17. Ceny artykułów w sklepie internetowym są identyczne jak w rzeczywistym sklepie Manicure Systems
 18. Ceny towarów uwzględniają podatek VAT. Są to ceny brutto wyrażone w złotych polskich i nie uwzględniają kosztów dostawy zamówienia. Koszt dostawy jest zależny od zamawianego towaru i jest automatycznie obliczany i wyświetlany w koszyku
 19. Do dostarczonego zamówienia zawsze dołączany jest dokument sprzedaży.
 20. Zamówienie stanowi ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
 21. Manicure Systems zastrzega sobie, że asortyment oraz ceny poszczególnych produktów mogą ulec zmianie.
 22. W przypadku, braku możliwości skompletowania przesyłki zgodnie ze złożonym zamówieniem z powodu braku któregoś z zamówionych produktów, przesyłka będzie realizowana po telefonicznym lub e-mail’owym skontaktowaniu się z Klientem.
 23. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem Kupujący powinien odmówić przyjęcia nie zamawianych produktów i niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę.
 24. Przyjęcie przesyłki przez Kupującego, potwierdzone jego podpisem na liście przewozowym, traktowane będzie jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem.
 25. Dokument sprzedaży jest zawsze zgodny z ceną sprzedaży obowiązującą w chwili przyjęcia zamówienia do realizacji.

3. Warunki płatności

 1. Płatności za zakupy i dostawę można dokonywać w następujący sposób: gotówką (za pobraniem, przy odbiorze towaru), oraz przez system Przelewy 24 szybkich przelewów elektronicznych, karty płatnicze VISA i MasterCard obsługiwane przez Przelewy24.
 2. operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
 3. Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmy Manicure Systems

 4. 4. Zasady udzielenia gwarancji

  1. Zgodnie z zasadami opisanymi w Karcie Gwarancyjnej produktu.
  2. Standardowo na nasze produkty udzielamy 2 lata gwarancji
  3. Zgłoszenia reklamacyjne przyjmujemy wyłącznie poprzez email.
  4. W celu rozpatrzenia reklamacji niezbędny będzie skan lub fotografia faktury z dobrze widocznym numerem zamówienia
  5. Czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi 14 dni.

  5. Polityka Zwrotów

  1. Przy zakupie przez internet, telefon, tzw. sprzedaż na odległość tzw. sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa możesz zmienić zdanie, pamiętaj bez dokumentu potwierdzającego płatność, zwrot lub wymiana będzie niemożliwa.
  2. Uwaga: nie podlega prawu do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy dla danego produktu
   - zamówienie dekoru płyty meblowej lub tapicerki innego niż standardowy biały,
   - nietypowe zamówienie wykonywane pod specjalne życzenie klienta, nie będące składnikiem oferty katalogowej.
  3. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku ( może być otwarte w celu kontroli zawartości ), z kompletną jego zawartością oraz dowodem zakupu, a sam przedmiot będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.

   Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy: - Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas office@manicuresystems.com i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: Manicure Systems
   ul. Węgrzecka 135, 32-003 Zakrzów gm. Niepołomice


   Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie jego wartość na wskazane konto. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu z kompletną zawartością. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek.

   Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.

   Nie jesteśmy w stanie zaakceptować zwrotu mebli do samodzielnego złożenia, które zostały częściowo lub w całości złożone. Produkt nie może posiadać znamion użytkowania, nie może też być zniszczony.

  6. Polityka prywatności

  1. Administratorem danych osobowych klientów Sklepu w rozumieniu przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych jest firma: Manicure Systems - Mirosław Garycki, 32-003 Zakrzów 135, NIP: 683-100-03-07 REGON: 350682184
  2. Dane osobowe Klientów i osób korzystających ze Sklepu przetwarzane są przez Sklep w celu prowadzenia sklepu, a w szczególności:
   • świadczenia dostępnych za jego pośrednictwem usług sprzedaży,
   • ewentualnego dochodzenia roszczeń,
   • przesyłania przez Sklep na wskazany adres poczty elektronicznej - w formie elektronicznej - zamówionego biuletynu (newsletter), ofert handlowych oraz informacji o nowościach i promocjach,
   • wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z usług świadczonych drogą elektroniczną,
   • zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepu,
   • tworzenia wewnętrznych raportów i analiz,
   • tworzenia statystyk oglądalności podstron Sklepu,
   • dostosowania Sklepu do potrzeb Klientów,
   • o zawarcia i wykonywania Umowy sprzedaży (włącznie z dostawą) i obsługi reklamacji.
  3. Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie nie jest obowiązkowe (jest dobrowolne), ale jest konieczne do świadczenia przez Sklep ww. usług. Dane osobowe, które są podawane i na których przetwarzanie wyrażona zostanie zgoda, będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, jakim obejmie dana zgoda.
  4. Dane będą przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w
   Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych.
   Klient ma prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić do administratora danych, w formie pisemnej przez email.
  5. Każdy potencjalny Klient ma możliwość obejrzenia asortymentu proponowanego przez Sklep bez rejestracji w systemie - na tym etapie nie są pobierane żadne dane osobowe. Klient może dokonać zamówienia bez konieczności zakładania konta.
  6. Podczas składania zamówienie w Sklepie, Klient zostanie poproszony o podanie następujących danych: imię, nazwisko lub nazwę firmy, telefon, e-mail, adres firmy oraz informacji dotyczących formy płatności. Jeżeli adres dostawy jest inny niż dane firmy to prosimy adres dostawy podać w polu uwagi dotyczące dostawy.Wszystkie powyższe elementy są niezbędne do przeprowadzenia transakcji zakupu. Faktura będzie wystawiona używając danych z formularza.
  7. Odbiorcy lub kategorie odbiorców, którym dane mogą być przekazywane - podaj nazwę i adres siedziby lub nazwisko, imię i adres miejsca zamieszkania podmiotu, któremu dane mogą być przekazywane:
   • Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa
   • DHL Express (Poland) Sp. z o.o. Biuro główne ul. Osmańska 2 02-823 Warszawa
   • Przelewy24 ul. Kanclerska 15 60-327 Poznań
  8. Jeśli Klient zwraca się do Sklepu z zapytaniem odnośnie realizacji zamówienia, uszczegółowienia danych, zapytania o produkt, zarówno e-mailowo jak i telefonicznie, to przekazuje Sklepowi swoje dane, czyli: nr telefonu, imię i nazwisko, adres e- mail. Są to dane, które wcześniej zostały podane i na których przetwarzanie została wyrażona zgoda. Wszystkie te dane wykorzystywane są wyłącznie do potwierdzenia tożsamości i kontaktu, w celu udzielenia wyczerpujących informacji związanych z realizacją zamówienia. Informacje uzyskane od Klienta nie są katalogowane i udostępniane podmiotom trzecim, poza przypadkami wyszczególnionymi w niniejszej Polityce Prywatności.
  9. Wszystkie informacje i dane podane przez Klienta są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia i nie są przekazywane żadnym firmom zewnętrznym, a jeśli Sklep zamierza je udostępnić, to wyraźnie komunikuje to wraz z informacją w jaki sposób można nie wyrazić na to zgody.
  10. Dostęp do danych osobowych w naszej firmie mają tylko odpowiednio przeszkolone osoby, zajmujące się bieżącą obsługą zamówień. Sklep wysyła towar za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty, które dostarczają zamówiony towar. Sklep przekazuje niezbędne informacje, konieczne do sprawnego dostarczenia towaru: imię i nazwisko, nr telefonu, i adres dostawy - aby przewoźnik mógł zweryfikować rzeczywistego odbiorcę zamówienia i dostarczyć produkty pod odpowiedni adres.
  11. W sytuacji naruszenia Regulaminu zamieszczonego na naszej stronie, złamania prawa, lub gdy zaistnieje taka konieczność określona przepisem prawnym, Sklep może udostępnić dane organom wymiaru sprawiedliwości. Sklep może je także udostępnić w wypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych. Poza tymi przypadkami informacje dotyczące tożsamości Klientów nie zostaną ujawnione osobom trzecim.
  12. Pracownicy Sklepu kontaktują się z Klientami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Tą drogą będą przekazywane Klientom wszystkie ważne informacje.
  13. W celu poprawnego działania sklepu internetowego, nas software używa pamięci lokalnej przeglądarki. Jest to konieczne dla działania koszyka zamówień, oraz do poprawnej komunikacji z operatorem płatności przelewy 24. Podczas pierwszego zakupu zależnie od ustawień przeglądarki dane klienta mogą być w sposób trwały zapisane w pamięci przeglądarki, aby nie było konieczne wpisywania ich podczas ponownych zamówień. W każdym momencie Klient może usunąć dane z pamięci przeglądarki wykorzystując stosowne opcje przeglądarki internetowej.
  14. Dane osobowe Klientów Sklepu są przechowywane w bazie danych, w której zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024) oraz wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  15. Sklep nie odpowiada za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli lub administratorów serwisów, do których kierują odsyłacze/linki zamieszczane na stronach Sklepu.
  16. Sklep zastrzega sobie prawo aktualizacji i zmiany polityki prywatności poprzez publikację nowej treści na swojej stronie internetowej. Spowodowane jest to tym, że zmianie ulegają technologie, standardy i wymagania związane z prowadzeniem działalności w Internecie. Oznacza to, że w przyszłości Sklep może, a czasem będzie musieć, wprowadzać modyfikacje w Polityce Prywatności. Wraz z każdą zmianą, nowa wersja Polityki Prywatności będzie się pojawiała na stronie Sklepu.

  7. Postanowienia końcowe

  1. Regulamin dostępny w siedzibie firmy Manicure Systems i na stronie manicuresystems.com
  2. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady obowiązujące w sklepie internetowym Manicure Systems.
  3. Manicure Systems. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści regulaminu.
  4. Warunkiem rejestracji jest akceptacja niniejszego Regulaminu oraz wypełnienie pól formularza, oznaczonych jako wymagane.
 • »
 • Kontakt