About Us

Opinia pani Evelin , właścicielki gabinetu kosmetycznego My Beauty z Krakowa


Stylizacja paznokci zajmuję się od 12 lat i przez ten czas miałam okazję testować różne pochłaniacze, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań. W Internecie natrafiłam na firmę Manicure Systems która wprowadziła na rynek pochłaniacz do zabudowy MAXIM. Po rozmowie że sprzedającym i opini koleżanek z branży zdecydowałam się na zakup i jestem bardzo z niego zadowolona.

Pochłaniacz spełnia wszystkie moje oczekiwania. Bardzo dobrze pochłania pyły oraz wszystkie zapachy. Nic nie zostaje na biurku ani się nie unosi. Obsługa pochłaniacza MAXIM jest bardzo prosta, a wymiana filtra wręcz banalna. Nie trzeba się schylać pod biurko, ani odkurzać urządzenia w środku. Wystarczy podnieść kratę i wyjąć filtr.

Jedynym minusem jaki może przeszkadzać to hałas na pełnej mocy (Ale trzeba zaznaczyć że dobry wentylator który wszystko zbiera musi jednak trochę hałasować). Ja po skończeniu ściągania materiału frezarką po prostu zmniejszam obroty i można swobodnie prowadzić rozmowę z klientką oraz słuchać muzyki.

Jeżeli się zastanawiasz nad zakupem pochłaniacza to MAXIM będzie idealny. Spełnia swoje zadanie w 100 % praca z nim staje się łatwa, czysta i przyjemna. POLECAM!

Kontakt: My Beauty - facebook page

Galeria:


pochłaniacz maxim opinia - widok z przodu

pochłaniacz maxim opinia - widok z góry