Opinia pani Joanny , właścicielki gabinetu kosmetycznego Dermika Salon and Spa z Bodo, Norwegia


Od prawie 20 lat prowadzę autoryzowany salon Dermiki w północnej Norwegii.
Jak wiele innych salonów zakupiliśmy tradycyjne pochłaniacze do których produkcji używa się wentylatory używane również do chłodzenia komputerów. Czyszczenie filtrów, głośność i zawodność ich (kupiliśmy różne przez te lata) nie zrobiły na nas dużego wrażenia.
Nie jestem też przekonana ze były wystarczająco skuteczne w samym pochłanianiu pyłków i gazów. Poświeciliśmy dość dużo czasu na ``research`` tego co jest na rynku. Podstawowym kryterium była dla nas głośność urządzenia przy wystarczającej skuteczności. Chcieliśmy urządzenie które miałoby lepsze filtry i z łatwiejszym ich czyszczeniem. Szukaliśmy też czegoś z wykończeniem ze stali nierdzewnej aby sterylizacja miedzy klientkami była skuteczna nie niszcząc powierzchni (jak to ma miejsce przy plastyku czy skóropodobnych tworzywach).
To wszystko znaleźliśmy w opisie pochłaniacza firmy Manicure system. Pomimo dość wysokiej ceny, postanowiliśmy zainwestować w jeden pochłaniacz Maxim (tak dla próby). Zaimponowała mi opowieść Pana Mirosława Garyckiego który stworzył bezpieczne i efektywne urządzenie aby jego własna zona nie narażała swojego zdrowia na negatywne strony zawodu.
Tworząc pochłaniacz wzięto pod uwagę wagę podwójnego filtra, głośność urządzenia oraz wylot zimnego powietrza. Urządzenie jest dość duże dlatego musieliśmy zmienić blat na stanowisku pracy ale jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i możemy szczerze polecić ten produkt.
Zamawiamy już kolejny pochłaniacz do drugiego stanowiska bo nie wyobrażamy sobie dalszej pracy bez niego. Kontakt z firma tez oceniamy na piątkę. Nasze drobne uwagi spotkały sie ze zrozumieniem i chęcią polepszenia produktu w przyszłości.

Kontakt: Studio Urody Jasmine - facebook page & Website: Dermika Salon & Spa

Galeria:
pochłaniacz maxim opinia dermika - widok z boku

pochłaniacz maxim opinia dermika - widok z przodu

pochłaniacz maxim opinia dermika - widok z tyłu

pochłaniacz maxim opinia dermika - widok z góry

pochłaniacz maxim opinia dermika - widok salonu